Вішалка тремпель пластиковий 40 см з поворотним пластиковим гачком, чорні
Плечики призначені для легкого верхнього одягу. Плічка підходять, як для дому, так і для цехів з пошиття одягу, для магазинів, що торгують одягом. На плічку є вирізи для бретелів на які можна повісити сукні, майки, блузки тощо.
Характеристики:
- ширина: 40 см
- висота: 18 см
- колір: чорний
- матеріал: пластик
- країна-виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Обертовий гачок | Так |
| Висота | 180 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Товщина | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴









