
Килим придверний Індія 60х90 см напівкруглий
600 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 52315
+380 (63) 953-77-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок придверний Індія 60х90 см напівкруглий
Килимок придверний Індія розміром 60х90 см напівкруглий з шипами ефективно очищає взуття та запобігає розповсюдженню бруду в будинку. Міцна гума та унікальний дизайн роблять його ідеальним для будь-яких умов.
Характеристики:
- Розмір: 60х90 см
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 10 мм
- Колір: Чорний
Купіть килимок придверний Індія 60х90 см для максимального захисту вашого будинку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2520 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



