Килимок придверний Сота 40х60 см
Килимок придверний Сота 40х60 см захищає ваш будинок від бруду та вологи. Його міцна структура та стильний стільниковий візерунок роблять його чудовим вибором для будь-якого будинку.
Характеристики:
- Розмір: 40х60 см
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 9 мм
- Колір: Чорний
Додайте затишок та чистоту вашому входу з цим килимком!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Допустиме відхилення за розміром і вагою | ±10.0% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴





