
Килим придверний Індія 39х59 см
215 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 18461
+380 (63) 953-77-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок придверний Індія 39х59 см
Килимок придверний Індія розміром 39х59 см ідеально підходить для захисту входу від бруду та вологи. Бортики не дозволяють воді стікати на підлогу, забезпечуючи чистоту та порядок.
Характеристики:
- Розмір: 39х59 см
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 10 мм
- Вага: 1,2 кг
Замовте килимок Індія та зробіть ваш вхід чистим та доглянутим!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.5 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Допустиме відхилення за розміром і вагою | ±10.0% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴




