
Килим придверний Welkome 40х60 см
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 22084
+380 (63) 953-77-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок придверний Welkome 40х60 см
Килимок придверний Welkome розміром 40х60 см — це стильне рішення для захисту вашого входу від бруду і вологи. підлога від забруднень.
Переваги:- Ефективний захист від бруду та води.
- Протиковзка поверхня для стійкості.
- Підходить для використання як всередині, так і зовні.
- Розмір: 40х60 см
- Форма: Прямокутна
- Колір: Чорний
- Товщина: 5 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
Забезпечте комфорт та чистоту вашому входу з килимком Welkome 40х60 см!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 900 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴




