
Килим придверний Листок 38х58 см
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 24888
+380 (63) 953-77-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок придверний Листок 38х58 см
Килимок придверний Листок розміром 38х58 см - це стильне та практичне рішення для захисту вашого входу. Виготовлений із міцної гуми, килимок ефективно запобігає попаданню бруду та пилу до будинку.
Характеристики:
- Розмір: 38х58 см
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 5 мм
- Виробник: Україна
Створіть стильний та затишний вхід з цим килимком!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 900 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴




