Друшляк миска з ручкою 21х21х10 см
Призначений для відділення рідини від твердих речовин, наприклад, після варіння макаронних виробів, круп, картоплі тощо. Друшляк широко використовується на кухні під час приготування різних страв. Також використовується для миття і промивання ягід, грибів, дрібних фруктів і овочів або для просіювання борошна чи дрібних круп.
Має дрібну сітку.
Характеристки:
- Матеріал: харчовий пластик
- Довжина з ручкою мм: 270
- Висота, мм: 100
- Діаметр, мм: 210
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 210 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ніжки/підставка | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Одна |
| Тип | Друшляк |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴








