
Лоток для вуличного взуття з бортиками Vortex 40х67 см
290 ₴
- В наявності
- Код: 50150
+380 (63) 953-77-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток для вуличного взуття з бортиками Vortex 40х67 см
Лоток для вуличного взуття розміром 40х67 см – це ідеальне рішення для захисту вашої статі. Він надійно утримує бруд та вологу, забезпечуючи чистоту.
Характеристики:
- Розмір: 40х67 см
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 5 мм
- Виробник: Україна
Створіть затишний вхід з лотком для вуличного взуття!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Водовідштовхувальні властивості | Да |
| Матеріал верху | Гума |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴



