
Килим придверний Сота 40х58 см
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 52284
+380 (63) 953-77-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брудозахисний килимок Сота з бортом розмір 40х58 см
Гумовий брудозахисний килимок Сота - це стильне та функціональне рішення для вашого будинку чи офісу, створене для підтримки чистоти та затишку. Завдяки своєму унікальному дизайну, що нагадує стільники, килимок не тільки ефективно затримує бруд, пил та вологу, але й стає стильним акцентом біля входу.
Характеристики:
- Розмір: 40х58 см
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 5 мм
- Виробник: Україна
Створіть комфорт та порядок біля входу з Килимком придверним гумовим Сота з бортиком 40х58 см!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 550 г |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Основа | Гума |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴



