
Килим придверний Вавілон 42х72 см
245 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 52285
+380 (63) 953-77-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок придверний Вавилон 42х72 см
Килимок придверний Вавилон розміром 42х72 см - це стильне та практичне рішення для вашого входу. Він надійно захищає підлогу від бруду та вологи, зберігаючи чистоту.
Характеристики:
- Розмір: 42х72 см
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 7 мм
- Виробник: Україна
Забезпечте чистоту біля вашого входу з килимком Вавилон!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Основа | Гума |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴




