Килимок придверний Індія 80х95 см
Килимок придверний Індія розміром 80х95 см - це ідеальний вибір для захисту вашого будинку від забруднень. Міцні гумові шипи та якісна основа килимка гарантують довговічність та захист від вологи та бруду.
Характеристики:
- Розмір: 80х95 см
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 15 мм
- Вага: 4,4 кг
- Виробник: Україна
Купіть килимок придверний Індія та насолоджуйтесь чистотою та затишком у вашому будинку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4400 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




